**Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro**--nejwííc oN!<33

Trapásek Avril Lavigne!

12. září 2007 v 12:27 |  Avril Lavigne!
Avril Avril!!!
Jak je tvůj nejtrapnější zážitek z rande? "Domluvila jsem si schůzku naslepo po internetu v jednom bistru. Přišel takovej ten klasickém intelektuálek se silnejma brejlama a celou dobu, co jsme něco baštili, na mě zíral tak z 10centimetrový vzdálenosti. Jednak mi to příšerně vadilo, protože narušil moji auru, a druhak na nás kvůli tomu pobaveně civěli všichni kolem…"
Tvůj největší trapas ze školních let? "O velké přestávce jsem šla na školní dvůr. Nesla jsem se středem jako královna ze Sáby - a pak jsem naprosto nezpůsobně kecla na zadek, protože tam byla ledovka…!"
Za jakou největší hrůzu jsi vydala peníze? "Koupila jsem si z hecu stříbrné technoboty na silný podrážce, která měla snad 20 cenťáků! Připadala jsem si najednou jako žirafa!"
Tvůj největší profesní trapásek? "Při jednom živáku jsem zpívala a hrála na kytaru. Neměla jsem ještě dost zkušeností a nezkontrolovala jsem si předtím mikrofon. Byl přidělaný na stojanu a pomalu klesal dolů - a já za ním níž a níž, protože jsem musela zpívat a hrát na mikrák!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iw3íKK Iw3íKK | Web | 23. března 2008 v 18:15 | Reagovat

Good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vyměněné IKONKY: